Aktualności

Wszystkie wydarzenia
Wakacyjny Turniej Piłkarski
09.07.2013
W sobotę 29 czerwca na obiektach SzOSiR odbył się Wakacyjny Turniej Piłkarski 7-latków o Puchar Nadziei Polskiej Piłki Nożnej, rocznika 2006r.
Turniej odbył się dzięki sponsorom, firmie Real Liver -Profesjonalne Wyceny Nieruchomości oraz firmie INB Projekt. W słoneczne sobotnie przedpołudnie punktualnie o 10.00 do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły z 7-u które wcześniej potwierdziły udział w turnieju. Przy głośnym dopingu rodziców jak i licznej rzeszy kibiców przygotowanych w akcesoria prawdziwego kibica można było obejrzeć wspaniałe widowisko sportowe w wykonaniu najmłodszych adeptów piłki nożnej.
I Turniej Nadziei Polskiej Piłki Nożnej wygrali zawodnicy Błękitnych Owińska na następnych miejscach odpowiednio uplasowali się Warta Międzychód, Lider Swarzędz, SPN Szamotuły.
Najlepszym zawodnikiem Turnieju wybrano Igora Wojtysiaka Błekitni Owińska a bramkarzem został Wadim Sembrymowicz Warta Międzychód.
Odbył się również konkurs rzutów karnych w którym młodzi piłkarze mogli sprawdzić umiejętności doświadczonego bramkarza MSP Szamotuły.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani pucharami oraz medalami pamiątkowymi, wręczanymi przez jednego ze sponsorów.

Po zakończeniu turnieju przygotowano poczęstunek z którego mogli skorzystać nie tylko zawodnicy i trenerzy jak to zwykle bywa' ale również rodzice oraz kibice którzy nie kryli miłego zaskoczenia.