Aktualności

Wszystkie wydarzenia
V TURNIEJ SZAMOTUŁY CUP i Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF
17.04.2013
W sobotę w Hali Wacław a Szamotułach odbył się V Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży w Karate WKF SZAMOTUŁY CUP 2013. Impreza zorganizowana wspólnie przez Urząd Miasta w Szamotułach, SzOSiR, Wielkopolski Związek Karate WKF i Szamotulski Klub Karate zgromadziła przeszło 300 zawodników z 22 klubów z województwa Wielkopolskiego.
Gospodarze zawodów nie do końca okazali się gościnni dla przybyłych gości i nie pozwolili im zabrać wszystkich medali ze sobą. Zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate trenowani przez Tomasza Wosickiego zdobyli na tych zawodach aż 13 medali w następujących konkurencjach.