Aktualności

Wszystkie wydarzenia
Sukces szamotulskich tancerzy
17.05.2012
Działająca od półtora roku sekcja tańca hip-hop z Szamotulskiego Ośrodka Kultury osiągnęła sukcesy podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Hip Hop w Środzie Wielkopolskiej.
Do tanecznej rywalizacji stanęli w minioną sobotę 12 maja. Dla większości z 30-osobowej grupy z Szamotulskiego Ośrodka Kultury był to debiut na scenie. Jednak dzięki wielkiej pasji, wytrwałej pracy i doskonałemu nauczycielowi zajęli dobre miejsca.
Feedback Kids zajęła 2 miejsce w kategorii mini formacje do 11 lat;
Feedback Junior zajęła 2 miejsce w kategorii mini formacje 12-15 lat oraz 3 miejsce w kategorii formacje 12-15 lat;
2 miejsce w kategorii mini formacje pow. 15 lat i Angelika Mierzwa zajęła 6 miejsce (finałowe) w kategorii hip hop solo 12-15 lat.
Bardzo dobrze zaprezentowały się debiutantki w kategorii solowej Oliwia Kaczmarek oraz Zuzanna Fricz, które pokonały ponad połowę swoich konkurentek i po ciężkich zmaganiach dotarły do półfinałów w kategorii solo (odpowiednio 12-15 lat i do 11 lat).
Trenerem i choreografem wszystkich grup jest Magda Traciłowska. Szamotulanie na turnieju zdobyli wiele pucharów.