Aktualności

Wszystkie wydarzenia
Sukces Feedback Crew
14.06.2016

W minioną sobotę w Luboniu odbył się Dance Challenge - II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Luboniu.

Zjechało się na niego ponad 1800 zawodników z całej Polski. Formacja Feedback z Szamotulskiego Ośrodka Kultury jak zwykle pokazała, że Szamotulscy tancerze są najlepsi. Angelika Mierzwa pokonała całą konkurencję i zajęła I miejsce w kat. hip hop solo pow. 15 lat. W kategorii miniformacje hip hop pow. 15 lat Feedback Crew w składzie: Angelika Mierzwa, Daria Siminiak, Weronika Śmigielska, Joanna Cieślińska, Aleksandra Pociecha, Karolina Jedynak, Kacper Bielik także zajęła I miejsce.

Również najlepsi okazali się oni w kategorii Showcase, gdzie powyższy skład wsparli tancerze: Julia Skowronek, Kacper Kozioł oraz Miłosz Kołosowski. Oprócz pierwszego miejsca w tej kategorii, jury doceniło samą choreografię i nagrodziło Angelikę Mierzwę oraz Magdalenę Traciłowską - jej autorki. Wydawało by się, że 3 pierwsze miejsca to wszystko co mogliśmy zdobyć na tak dużej imprezie. Jury zaskoczyło nas jednak i zdobyliśmy nagrodę specjalną, największy puchar turnieju, za choreografię która wywarła na nich największe wrażenie. Formacja Feedback została przygotowana przez Angelikę Mierzwę oraz Magdalenę Traciłowską.