Aktualności

Wszystkie wydarzenia
Sebastian Półtorak Szachowym Mistrzem Wielkopolski Przedszkolaków
29.10.2012
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 podczas Mistrzostw Wielkopolski Przedszkolaków.
Jeszcze niedawno informowaliśmy o sukcesach szachowych naszych uczniów podczas Międzynarodowego Turnieju Szachowego w Słopanowie, a już dziś dotarła do nas kolejna bardzo miła wiadomość, którą chcielibyśmy się podzielić.

21 października 2012 r. w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Przedszkolaków (rocznik 2005 i młodsi). Rozpiera nas duma, ponieważ I miejsce, a jednocześnie tytuł mistrza w tej kategorii zdobył uczeń klasy IIa naszej szkoły, Sebastian Półtorak.

W tym samym turnieju startował także Antek Paprocki, uczeń klasy Ic. Antoś zajął dobre 20 miejsce, plasując się w połowie stawki startujących. Z przekazanych nam informacji wynika, że konkurencja podczas Mistrzostw była bardzo silna, a chłopcy musieli stoczyć aż 9 pojedynków na 64-polach. Sebastian zdobył 9 zwycięstw, zaś Antek skończył grę z wynikiem 4 punktów.

W pełni doceniamy trud i zaangażowanie chłopców. Życzymy dalszych sukcesów.