Aktualności

Wszystkie wydarzenia
Kulali o mistrzostwo Szamotuł
24.11.2009
Justyna Witkowiak i Roman Januszewski zdobyli mistrzostwo Szamotuł w kręglach. W rywalizacji wzięło udział 47 zawodników.
21 listopada w kręgielni we Wronkach odbyl się IV Turniej w Kręgle o Mistrzostwo Miasta i Gminy Szamotuły z cyklu Grand Prix pod patronatem burmistrza Włodzimierza Kaczmarka. Do rywalizacji stanęło 47 zawodników z Szamotuł, Wronek, Sierakowa, Międzychodu, Tarnowa Podgórnego, Ostroroga, Poznania i Leszna. W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Justyna Witkowiak, przed Anitą Pajor i Izabelą Cwojdzińską. Wśród mężczyzn najlepszy był Roman Januszewski i kolejni na podium Marian Bzdręga i Piotr Sierpowski.
Burmistrz Włodzimierz Kaczmarek nagrodził zwycięzców pucharami i nagrodami rzeczowymi. Organizatorem turnieju było SNS "Dla Przyszłości" przy współpracy MAZ Studio.